Práca v Čechách – zvarač

Práca pre  zváračov 135/136/138

▪ praxe v oboru min. 3 roky

▪ praktická znalost čtení z technických výkresů.

▪ výroba mostů – platné svářečské zkoušky dle ČSN EN 287-1 135 (136 nebo 138) P BW 2 S t12,5 a t14,0 PF ss nb

▪ výroba trafokotlů – platné svářečské zkoušky dle ČSN EN 287-1 141 T BW 8 S t3,6 D60,0 PC ss nb nebo ČSN   EN 287-1 135 (136 ) P BW 2 S t12,5 a t14,0 PF ss nb

▪ zkušenosti s ultrazvukovou kontrolou svaru.

Náplň práce

Výroba mostů:

▪ samostatná příprava, sestavení a svaření jednotlivých  mostních dílců, tzn. podélných příčníků a mostních nosníků, z předem vypálených tvarů. Broušení hran a manipulace. Hmotnost jednoho dílce mostu může dosahovat až 100 tun.

Výroba  trafokotlů a součástí transformátorů:

▪ samostatná příprava, sestavení a svaření jednotlivých dílů transformátorů, tzn. kotlů, vík, nádrží, potrubí a dalších menších dílů. Hmotnost jednotlivých dílů může dosáhnout až 35 tun.

Montáž těžkých ocelových konstrukcí:

▪ samostatná příprava, montáž a svaření připravených mostních popř. jiných dílců v místě stavby. Montáž probíhá často v německy mluvících zemích.

468 ad